KALENDARZE ADWENTOWE

Wszystkim bardzo dobrze znane tradycyjne kalendarze adwentowe(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html) z czekoladkami. Co roku można je zakupić w praktycznie każdym sklepie i znajdują ogrom swoich zwolenników.

Jedni wolą delektować się delikatną czekoladą, a inni rozkoszować kubkiem ulubionego napoju. Wśród naszych rodzin i najbliższych znajomych znajdzie się sporo zwolenników takich napojów.

SKORO JUŻ MOWA O KAWACH I HERBATACH…

Aromatyczne herbaty i intensywne smaki kaw. Każdy ma inny gust. Dlatego odchodząc od tradycyjnych kalendarzy, sięgnijmy po ten z 24 najróżniejszymi smakami ulubionych napojów. Nie tylko będzie się pięknie prezentować jako wyjątkowy prezent, ale i także sprawi dużo radości i idealnie przyda sie na zimne wieczory z ulubioną książką w ręku bądź przy ulubionym serialu.  

ZNAJDŹ IDEALNY PREZENT NA ŚWIĘTA:

Oto oferta tych wyjątkowych prezentów dla ukochanej osoby.

W sklepie “Cup&You” możesz dopasować swoje zamówienie jak tylko ci pasuje. Jeżeli jesteś ogromnym smakowszem kawy, nic trudnego wybierz kalendarz adwentowy z kawą:

-“Coffie Mood”- zawierająca 24 intensywne smaki kaw.Od delikatnych z lekkimi nutami, po mocno wyczuwalne.  

  Jeżeli natomiast nie przepadasz za kawą, ale za to uwielbiasz ciepłe wieczory z dużym kubkiem parującej herbaty wybierz jedną z poniższych opcji:

-“Family Tea Time”- bazująca na owocowych nutach. 

-“Glossy Christmas Balls”- każdy smak nawiązuje do świątecznego klimatu.

Kiedy już posmakowałeś najróżniejszych herbat z powyższych kaledarzy sięgnij po wyjątkową:

-“Edycje Limitowaną” zawierającą 24 aromatyczne smaki, które otoczą twój dom niezwykłą świąteczną aurą.

Chyba, że należysz do wielbicieli obu napojów, wtedy spróbuj:

-“Glossy Christmas Balls” w wersji mieszanej- znajdziesz tam kawy i herbaty o najróżniejszych smakach i intensywnościach aromatów.

“kalendarz adwentowy”, “Cup&You”, “kawa”, “herbata”